Deelnemers 2018
Team 1:Girlpower
Kristel van Holten
Techniek College Rotterdam
Monique Smeets
Mijnsheerenland
Team 3:Just do it
Demian van der Linden
Koning Willem 1 College Den Bosch
Jimmy de Groot
Koning Willem 1 College Den Bosch
Team 4:-Volgt-
Jasmijn op de Laak
Gilde Opleidingen Venlo (invliegend)
-Volgt-
-Volgt
Team 5: Off The Radar
Brent Roelofs
Koning Willem 1 College Den Bosch
Yorick van den Brand
Koning Willem 1 College Den Bosch
Team 6: Thunder Travellers
Jerome Huntjens
ARCUS College Heerlen
Dimitry Knols
ARCUS College Heerlen
Team 7: Dutch Car Guys
Moreno Drykoningen
ARCUS College heerlen
Thom Schings
ARCUS College heerlen
Martin Schmitz
ARCUS College heerlen
Team 8: De Plusjes
Huub Savelkoul
ARCUS College heerlen
Norbert Savelkoul
ARCUS College heerlen
Team 9: Sandstorm
Wim Buijsen (Coach)
ARCUS College heerlen
Paul van Deursen (Coach)
ARCUS College heerlen
Team 10: Hobbelen
Petra Munneke
(priverijder) (Amsterdam)
Willem Vosman
(Priverijder (Putten)
Team 11: The B-team
Rob Poels
(Odiliapeel (Priverijder))
Frank Hendriks
(Odiliapeel (Priverijder))
Team 12: Go for Africa
Jan Huizinga
(Coach) (Bakel)
Theo Potjes
(Den Bosch (Priverijder))
Team 13: 013 to Gambia
Lars Jansma
ROC Tilburg
Jazz Peters
ROC Tilburg
Team 14: Tech op weg
Chiem Schoonderbeek
(ROC Tilburg)
Gijs van den Hout
(ROC Tilburg)
Mart Huijbers
(ROC Tilburg)
Team 15: 2 op reis
Pim Kurvers
(ROC Tilburg)
Niels van Dongen
(ROC Tilburg)
Team 16: Wtb for Africa
Jac van der Hamsvoort
(ROC Tilburg)
Maarten Klemans
(ROC Tilburg)
Team 17:The BIG Two
Menno Spriensma
(ROC Tilburg)
Niels Loots
(ROC Tilburg)
Team 18:Charity Engineers
TEAM 18:
Stef de Jong
(ROC Tilburg)
Nick Severijns
(ROC Tilburg)
Team 19:META
Niels van Engelen
(ROC Tilburg)
Kevin van Puijenbroek
(ROC Tilburg)
Team 20:On the road
Chris Schoenmakers
(ROC Tilburg)
Tim Janssen
(ROC Tilburg)
Dion Vlemmix
(ROC Tilburg)
Team 21: Palies
Ies Pallies
Coach (Houten)
Lieke Pallies
(Houten)
Team 22:Team Subaru
Leonardus Welman
(Heerlen)
Lon Welman
(Arcus College Heerlen)
Paul Geelen
(Arcus College Heerlen)
Team 23: TerAAfrika
Niels Rutten
(Helmond ROC ter AA)
Jordy Dols
(Helmond ROC ter AA)
Team 24:Rumping
Heleen Munneke
(Amersfoort)
Guusje Marquenie
(Amersfoort)
Team 25:Spies
Hans Spies
('s Gravenzande)
Marianne Spies
('s Gravenzande)
Team 26:-Volgt-
Blondy Bouwer
(Invliegend) (Eindhoven)
Martha van den Heuvel
(Invliegend) (Riethoven)